Hlava 22 - mm kabaret

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Hlava 22

Galéria

V Hlave 22 sme našli priaznivcov, pozitívnu atmosféru, umeleckú ústretovosť, ba možno povedať, že aj spoločný jazyk. Žiaľ, decembrové predstavenie 2013 bolo v tomto priestore posledné.

Po kliknutí na pás náhľadov si pripomenieme atmosféru tohoto klubu.Naše predstavenia v Hlave 22

25. 09. 2013. Naše prvé predstavenie v Hlave 22. Diváci boli fantastickí! Od prvého okamihu skvelý kontakt, nabíjali nás takou úžasnou energiou, čo sme si počas celého predstavenia, ba i po predstavení krásne užívali.
Po tomto predstavení sme si s čistým svedomím už mohli povedať, že celé to úsilie stálo za to. Zistili sme, že značné množstvo divákov prišlo na základe odozvy na Facebooku a nášho webu. To spôsobilo, že sa v hľadisku mnohí ľudia poznali a spoznávali. Prišli naši priaznivci až z Českej republiky a boli skvelí. Pred predstavením, počas predstavenia a aj potom, sa o všetkých starali naši priatelia z Hlavy 22 a veľmi sme ocenili, že aj francúzsky majiteľ bol prítomný
a dokonca osobne pripravil výber skvelých vín z jeho vlasti. Po predstavení tí, ktorí ostali - a nebolo ich málo - zistili, že personál nestojí nad nimi a nepodupkáva podráždene, ale práve naopak. Prišli s ďalšou ponukou, ochotou
a všetkým, teda účinkujúcim aj divákom, dali pocit, že sme naozaj vítaní.
Nuž, tak bolo na prvom predstavení MM KABARETU v Hlave 22.

30. 10. 2013Opäť v Hlave 22, opäť skvelá atmosféra, opäť diváci, ktorí boli pre nás výkonným hnacím motorom. Príjemným prekvapením boli naši diváci, ktorí opäť prišli až z Českej republiky, z Košíc, Bojníc, Kremnice, skrátka zďaleka, ba dokonca sme mohli privítať našich verných, ktorí už boli na predchádzajúcich predstaveniach. Sme radi, že mohli už využiť - a využili - aj možnosti ubytovania, ktoré sme pre vás našli. Priatelia z Hlavy 22 nesklamali, pripravili vynikajúcu ponuku francúzskych vín a široké spektrum ďalších nápojov a ani o hlade nikto nemusel sedieť. To sme ocenili aj po predstavení, kedy sme ešte s tými, ktorí chceli, radi ešte posedeli, porozprávali sa a sem-tam pridali drobné pokračovanie programu.

18. 12. 2013

Hlava 22, na prvý pohľad a pocit, všetko ako doteraz. Super atmosféra, nálada, naši verní aj noví diváci, opäť prišli hostia aj mimobratislavskí, opäť aj z Čiech, ba dokonca sme mali aj hostí - Slovákov z Rakúska. Eva Kelley vykúzlila vianočnú úpravu scény, vianočná nálada sa preniesla aj do predstavenia, ktoré bolo opäť trochu iné. Na druhý pohľad sme si zrazu všimli, že naši barmani, napriek tomu, že kmitali ako včeličky a fungovali dokonale, boli nejakí iní, smutní. Spočiatku sme to pripisovali únave, pretože mali za sebou prípravu mnohých predstavení a namiesto oddychu ešte bleskovo museli upratať a pripraviť klub pre naše predstavenie, až kým sme sa nedozvedeli, že toto predstavenie v skvelej Hlave 22 bolo posledné.
Nuž ale život prináša rôzne zmeny, ktoré ak prijímame ako výzvy, tak nás dokážu obohatiť.
Ďakujeme všetkým našim priateľom v Hlave 22 za viac ako spoluprácu a veríme, že sa opäť niekedy niekde stretneme. S vami sa stretneme určite a okamžite, ako bude jasné kde, dáme vám vedieť.
* A už to je jasné, pozrite sem.

Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky