Hotel ECHO - mm kabaret

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Hotel ECHO

Galéria

Milí naši spriaznení a spratelení,
do konca roka plánované termíny predstavení v hoteli ECHO sa neuskutočnia. Pri ich plánovaní sme si zrejme neuvedomili, že koordinácia aj ďalších mimokabaretných povinností členov súboru nebude jednoduchá.
Veríme, že tak ako doteraz v Bratislave, potešíme divákov našimi predstaveniami na zájazdoch a pritom sa v istých pozmenených časových intervaloch stále podarí nezabúdať na našich bratislavských priaznivcov. Tí budú mať napríklad možnosť po prázdninách zúčastniť sa na premiére nášho ďalšieho kabaretného titulu. Samozrejme vás budeme včas informovať aj na našej stránke. Za vaše pochopenie vám vopred ďakujeme a tešíme sa na vás.
Ako vždy!

termíny    vstupenky

Predstavenia v ECHU

HOTEL ECHO
Prešovská 39, Bratislava
Ak hráme v hoteli ECHO, informácie sú jednoduché: Zastavte na vyhradenom parkovisku (peší zastavovať nemusia), vstúpte a zvyknite si, že sa o Vás - spoločne s personálom hotela ECHO - staráme hneď od prekročenia prahu dverí. Odložte si v šatni a nechajte sa uviesť k menovke na Vašom stolíku. Nahlas zakričte: "obsadenéééééééééé!!“
a presvedčte sa o nevyčerpateľných zásobách nášho baru. Len čo sa zásobíte, usadíte, zoznámite, kabaret rozhrnie svoju virtuálnu oponu a Vy sa stanete hosťami, divákmi a účinkujúcimi zároveň. Obsluha funguje samozrejme aj počas predstavenia! Každému z Vás je pripravený venovať sa nielen personál, ale aj každý účinkujúci, a to aj hodinu či dve po predstavení!

Kde nájdete hotel ECHO?
Odbočka z Bajkalskej ulice (oproti je veľkopredajňa Billa)
pozri mapu.

Kontakt:
Hotel Echo
Prešovská 39, Bratislava, 82108, Slovakia
tel.:
+421 2 55569170, +421 917 324622
Email: recepcia@hotelecho.sk

webstránka hotela ECHO

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky