jubileum - MM KABARET

Prejsť na obsah
KABARET JUBILEJNÝ
...a ešte k tomu výročný!
To je ten, ktorý bude zavŕšením nášho celoročného kabaretenia.
MM KABARET už nakročil do šiesteho roku svojej existencie
a v pondelok 17. decembra 2018 v Spoločenskej sále DK Zrkadlový háj v bratislavskej Petržalke celkom určite dokáže, že nielen nakročil, ale aj značne pokročil.
Posledný kabaret roku 2018 bude zároveň prvým v rade nového programového typu.
Zavŕšili sme úspešnú sériu predstavení s názvom NIEKTO PRÍDE
a v onen pondelok o 19. hodine začíname premiérou s veľavravným názvom VIANOCE S ROBERTOM BEZÁKOM.
Z názvu je zrejmé, že k repríze môže dôjsť zas až o rok, ale možno z neho vytušiť aj to, že kabaret bude pokračovať ďalšími premiérami
s ďalšími pódiovými návštevníkmi, ktorých považujeme za ľudí zaujímavých, príjemných a hodnotných, teda takých, akí sú v mnohých iných nenašich zábavných programoch, žiaľ, neobvyklí.
Posledný MM KABARET r. 2018 bude iný nielen preto, že bude možné zažiť advent a Vianoce a Silvestra v jednom, nielen preto, že múdreho, charizmatického a vtipného emeritného arcibiskupa Roberta Bezáka tak skoro v našom multižánri dominovať neuvidíte, ale bude iný aj z vizuálnej stránky, no a (bez toho, aby toto malo byť hlavné lákadlo) budú aj darčeky. Treba však zároveň priznať, že bude aj čosi, čo sa nezmení ani trochu: Trio Milan MARKOVIČ, Peter NIŇAJ a Róbert PUŠKÁR (Páni bratia), ktorí vás nemienia sklamať ani tentoraz.
Vyzbrojte sa trpezlivosťou (predstavenie možno prekročí aj dve hodiny), zásobte sa pri bare, ale o iné sa nestarajte. Náladu akosapatrí dodáme!
Vstupenky: Ticketportal, alebo pokladňa pri vchode do DK Zrkadlový háj.
Pridávame ešte výročné poďakovanie našim partnerom v DK Zrkadlový háj, ktorí nás celý rok obdarovávali príkladnou profesionalitou pri organizovaní našich predstavení. Z organizačnej stránky je to zatiaľ naša najlepšia, ba bezkonkurenčná skúsenosť po našom päťročnom putovaní za divákom, bažiacom po inteligentnom humore.

Návrat na obsah