Ubytovanie - mm kabaret

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Ubytovanie

Predstavenia

Ideálna je možnosť ubytovania priamo v hoteli, ak tu práve hráme.
Vedenie hotela ponúka zľavu z ceny ubytovania pre divákov s platnou vstupenkou.
Kde nájdete hotel ECHO? Odbočka z Bajkalskej ulice (oproti je veľkopredajňa Billa)
pozri mapu.


Kontakt:
Hotel Echo, Prešovská 39, Bratislava, 82108, Slovakia
tel.:
+421 2 55569170, +421 917 324622
Email:  recepcia@hotelecho.sk,
 Ďalšie upresnenie tu.
webstránka hotela ECHO

Členom facebookovej skupiny hotela ECHO ponúkame na jednu noc zľavu 40% z ceny ubytovania.

________________________________________________________________________________________________

Pre našich mimobratislavských a tiež aj mimoslovenských návštevníkov sme prešli, navštívili a presnorili viacero ubytovacích možností s čo najnižšími cenami a čo najkratšími vzdialenosťami od hotela ECHO. Pripravili sme pre vás stručný prehľad možností ubytovania od turistickej ubytovne po viacero hotelov.
***Ak sa nechcete ubytovať v priebehu dňa, ale až po predstavení, veľmi odporúčame pri rezervovaní nahlásiť, že prídete až po cca 23,00, prípadne až po polnoci, ak sa s nami rozhodnete po predstavení ešte nejaký čas spoločne stráviť.3- hviezdičkový Chopin Hotel Bratislava

sa nachádza v blízkosti bratislavského letiska, business centra a rozsiahleho nákupného strediska Avion Shopping Park a IKEA. Mapa je tu.
Hosťom ponúka ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV, Wifi pripojením, klimatizáciou, možnosťou prípravy kávy a čaju na izbe zadarmo, fénom, telefónom.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou bufetových stolov a parkovanie v areáli hotela.
Lobby bar je otvorený 24 hodín denne, ponúka nápoje
a ľahké jedlá na medzinárodnej úrovni.

V deň predstavenia hoteloví hostia získavajú 10% zľavu na ubytovanie na základe preukázania zakúpenej vstupenky na predstavenie MM Kabaret.

***Ak využijete nami odporúčaný výber (nižšie), NAJNIŽŠIU CENU UBYTOVANIA dostanete, keď ubytovateľovi poviete: ,,Kontakt na Vás sme našli na stránke  MegaUbytovanie.sk".

Ďalším, nie veľmi vzdialeným, je Hotel Dom športu. Nachádza sa v časti Nové Mesto oproti nákupnému centru Polus City Center, neďaleko jazera Kuchajda. V blízkosti hotela sú futbalové štadióny, krytá plaváreň, Národné tenisové centrum, zimný štadión, športová hala
a Istropolis. Po kliknutí nájdete podrobné informácie, obrázky vybavenia, ceny, možnosti. Ak chcete zväčšiť mapku, kliknite na ňu, alebo  sem. (platí pre všetky mapky)

Najkratšia vzdialenosť od miesta predstavenia: Turistická ubytovňa ŽSR, ktorá sa nachádza v širšom centre Bratislavy v Novom Meste pri Trnavskom mýte
a v blízkosti Domu kultúry Istropolis. Z ubytovne sú priame spoje MHD so železničnými stanicami Hlavná stanica a Nové Mesto a autobusovou stanicou Mlynské Nivy, parkovanie zdarma pri objekte.
Po kliknutí nájdete podrobné informácie, obrázky vybavenia, ceny, možnosti. Nedajte sa odradiť názvom, možno budete príjemne prekvapení.

Najlacnejšie ubytovanie sme našli tu: Turistická ubytovňa STOP sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Ružinov na ulici Exnárová 57. Lacné ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách. Každá izba má televízor, chladničku
a WiFi pripojenie na internet. Na chodbách sú spoločné kompletne vybavené kuchynky a vlastné sociálne zariadenie (sprchy, WC) zvlásť pre dámy a zvlásť pre pánov. Parkovať môžete priamo v areáli ubytovania.

Hotel Orlan** sa nachádza v mestskej časti Ružinov
v tichej rezidenčnej štvrti neďaleko diaľnice D1, letiska
a business zóny AVION SHOPPING PARK a IKEA.
Hosťom ponúka ubytovanie v 1, 2, 3, 4 lôžkových izbách a v apartmánoch. Každá izba aj apartmán má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, toaleta), televízor

a rádiobudík. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.  Recepcia Vám na vyžiadanie požičia fén a žehličku. Parkovanie na parkovisku pred hotelom.


Kto by chcel ešte ďalšie možnosti, odporúčame skúsiť portál Megaubytovanie.sk.

 
 
 

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky