Echo - MM KABARET

Prejsť na obsah


17. 2. 2014, hotel ECHO.
A sme opäť so svojimi divákmi, nálada od začiatku skvelá, opäť veľmi oceňujeme, že mnohí prišli zďaleka. Prišli aj kompletné rodinné zoskupenia, priaznivci a priatelia z nášho okolia a samozrejme opäť si vážime nové tváre, ktoré zariskovali a prišli.
Veríme, že po predstavení svoj krok neoľutovali. Ako bolo, to môžete aj keď len prostredníctvom zopár záberov vidieť, ak si kliknite na pásy náhľadov. Ale tá skutočná atmosféra pred predstavením, počas neho a veru aj po predstavení, keď ešte s vernými vlastne pokračujeme, tá atmosféra sa môže vychutnať naozaj len naživo.



A tu je za hrsť fotografií, ktoré počas predstavenia nafotil náš divák, Ing. Laco Filo, s ktorého láskavým súhlasom
fotografie zverejňujeme. Na predstavení sme ho privítali aj s jeho rodinou.


Prvé predstavenie na našej novej scéne v hoteli ECHO. Napriek nie najjednochušej situácii, súvisiacej so zmenou miesta, naši verní diváci, priatelia a priaznivci, ale aj diváci, ktorí prišli po prvý raz, si nás opäť našli, prišli a dúfame, že sa bavili.
Vo veľmi príjemnom prostredí hotela ECHO sme mali vypredané, ba museli sme nejaké miesta aj pridávať. Takéto ,,starosti" by sme radi riešili aj naďalej :-)
Tradícia sa zopakovala, prišli aj naši priaznivci z Čiech, dokonca jeden z nich, pán Janovský, u nás a s nami oslávil aj svoje narodeniny.


Návrat na obsah