Nové Zámky - MM KABARET

Prejsť na obsah


NOVÉ ZÁMKY

Želania našich divákov sú pre nás dôležité a my začíname plniť náš sľub, že sa vyberieme aj priamo za vami.
Zopár fotografií z predstavenia v Nových Zámkoch 28. 5. 2014. Stretli sme sa v dome Matice slovenskej, bolo veeeľmi fajn. Podarilo sa aj stolové usporiadanie, takže naši diváci mali možnosť pred predstavením, ale hlavne aj počas predstavenia a tiež po jeho ukončení, zážitok s predstavenia doplniť a doladiť aj z pestrej ponuky nápojov
a ďalších dobrôt.


Všetky fotografie - tak ako vždy - si môžete pozrieť kliknutím na náhľadové pásy fotografií.
Pred predstavením náš principál Milan Markovič vítal hostí, pri dverách hral zvláštny harmonikár, na stoloch sa postupne objavovali rôzne nápoje, priestor sa plnil.
Obrázok našej krásnej speváčky Aďky, s duchom nášho kabaretu Jarkom Ďuríčkom, neilustruje požitie nejakého mnohopercentného nápoja, oni len hrajú svoju úlohu počas pesničky, karikujúcej celebrity.Medzi hosťami sme mali mnoho veľmi príjemných ľudí v širokom vekovom rozpätí, s potešením sme privítali časť rodiny našej prvej filmovej princezny Arabely, a počas programu sme sa neraz smiali v zákulisí tak, ako naši diváci.


Predstavenie, vďaka úžasným reakciám našich divákov, sa dostalo  do zvláštneho vnímania času. Zrazu tu bola záverečná pieseň, ďakovačka a koniec? Nie celkom, pretože opäť sme s časťou divákov ešte chvíľu po predstavení posedeli, porozprávali sa, ale aj tento čas letel neskutočne.
Ďakujeme všetkým v dome Matice slovenskej za príjemné prijatie a starostlivosť. Nejako sme si istý, že sme sa tu neocitli posledný raz :-)
No a posledná fotografia v náhľadovom páse je pohľad na sústredného Lacka Kipricha, ktorý sa stará, aby ste nás počuli a videli. A malá ,,pikoška": V stredu sme boli v Nových Zámkoch a v sobotu sa Lacko ženil! V mene súboru mu želáme len to najlepšie!
Návrat na obsah