You Tube - MM KABARET

Prejsť na obsah


Naši partneri a podporovatelia, ktorým ďakujeme za optimizmus, podporu a spoluprácu.

PhDr. EVA RADIČOVÁ, autorka našej scény, vychytená interiérová dizajnérka, šéfka firmy DORO dizajn.

Mediálni partneri

Náš mediálny partner.
Televízia Ružinov má celoslovenské pokrytie, je v ponuke renomovaných televíznych operátorov. Jej primárnym cieľom je udržať lokálny charakter vysielania, aby bola svojim divákom čo najbližšie.
25. 10. sme vás mohli pozvať v relácii Relax v príjemnom rozhovore s Karin Majtánovou.

Náš mediálny partner.
Bratislavský kuriér je mimoriadne obľúbený a očakávaný zdroj informácií, rád a aktualít z metropoly Bratislava. Obyvatelia ho nachádzajú bezplatne vo svojich schránkach.

(článok 21.5.2013, 19.9.2013 a 26.1.2014)

Global Magazín
Nový politicko-spoločenský internetový magazín. Vychádza od júla 2013. Magazín ponúka „iný uhol pohľadu" — hlbší pohľad na udalosti a v širšom kontexte.  Sústreďuje sa na aktuálne a dôležité témy a otázky. Nezdieľa povrchný a bulvarizujúci prístup.

TV Bratislava je regionálna metropolitná televízia. Program tvorí spravodajstvo, publicistika, zastupiteľstvá, tématické magazíny a dokumentárne filmy. Spravodajský servis vysiela v premiére každý pracovný deň.
Objemom výroby patrí medzi najproduktívnejšie regionálne televízie na Slovensku. TV Bratislava je komerčná televízia, ktorá je financovaná z objednávok na výrobu programov a z reklamy.

Hotel ECHO, Prešovská 39, Bratislava, 82108, Slovakia,
člen Bratislavskej hotelovej asociácie, situovaný v jednom z najkrajších centier Bratislavy – Ružinove. Hotel so skvelou kuchyňou, službami, barom, ktorý je súčasťou našich predstavení, ľuďmi s mimoriadnym porozumením a ochotou.


Pani Anna Hríbová umelecky maľuje na hodváb. V jej ateliéri A Vivo vznikajú úchvatné jemné diela. Časť jej práce uvidíme aj počas nášho predstavenia. Pani Anna sa rozhodla podporiť náš kabaret aj tým, že časť svojej tvorby nám darovala.
Ďakujeme.

Návrat na obsah