Hlava 22 - MM KABARET

Prejsť na obsah


V Hlave 22 sme našli priaznivcov, pozitívnu atmosféru, umeleckú ústretovosť, ba možno povedať, že aj spoločný jazyk. Žiaľ, decembrové predstavenie 2013 bolo v tomto priestore posledné.

Po kliknutí na pás náhľadov si pripomenieme atmosféru tohoto klubu.


Naše predstavenia v Hlave 22
25. 09. 2013.
Naše prvé predstavenie v Hlave 22. Diváci boli fantastickí! Od prvého okamihu skvelý kontakt, nabíjali nás takou úžasnou energiou, čo sme si počas celého predstavenia, ba i po predstavení krásne užívali.
Po tomto predstavení sme si s čistým svedomím už mohli povedať, že celé to úsilie stálo za to. Zistili sme, že značné množstvo divákov prišlo na základe odozvy na Facebooku a nášho webu. To spôsobilo, že sa v hľadisku mnohí ľudia poznali a spoznávali. Prišli naši priaznivci až z Českej republiky a boli skvelí. Pred predstavením, počas predstavenia a aj potom, sa o všetkých starali naši priatelia z Hlavy 22 a veľmi sme ocenili, že aj francúzsky majiteľ bol prítomný a dokonca osobne pripravil výber skvelých vín z jeho vlasti. Po predstavení tí, ktorí ostali - a nebolo ich málo - zistili, že personál nestojí nad nimi a nepodupkáva podráždene, ale práve naopak. Prišli s ďalšou ponukou, ochotou a všetkým, teda účinkujúcim aj divákom, dali pocit, že sme naozaj vítaní.
Nuž, tak bolo na prvom predstavení MM KABARETU v Hlave 22.


30. 10. 2013

Opäť v Hlave 22, opäť skvelá atmosféra, opäť diváci, ktorí boli pre nás výkonným hnacím motorom. Príjemným prekvapením boli naši diváci, ktorí opäť prišli až z Českej republiky, z Košíc, Bojníc, Kremnice, skrátka zďaleka, ba dokonca sme mohli privítať našich verných, ktorí už boli na predchádzajúcich predstaveniach. Sme radi, že mohli už využiť - a využili - aj možnosti ubytovania, ktoré sme pre vás našli. Priatelia z Hlavy 22 nesklamali, pripravili vynikajúcu ponuku francúzskych vín a široké spektrum ďalších nápojov a ani o hlade nikto nemusel sedieť. To sme ocenili aj po predstavení, kedy sme ešte s tými, ktorí chceli, radi ešte posedeli, porozprávali sa a sem-tam pridali drobné pokračovanie programu.


Páni bratia, Peter Niňaj a Robo Puškár, sú doslovne hnacím motorom predstavenia. Obaja s obrovskou zásobou pozitívnej energie, absolútni profesionáli, vždy dokonale pripravení. A možno za zmienku stojí, že keď Robo začne hrať na Panovej flaute, tak aj učinkujúci stíchnu, otvárajú si dvere na šatni a počúvajú. Aj vďaka nim platí na javisku zákon relativity, čoho dôkazom je, že si často ani neuvedomíme, ako rýchlo uplynul čas predstavenia a my sa lúčime s divákmi.
Ale ako raz povedal Milan Markovič: Keď sa chceme niekedy opäť zísť, najprv sa musíme rozísť :-)
Ak si chcete pozrieť zopár forografií pánov bratov, opäť si len kliknite na pás náhľadov.Návrat na obsah